CHEIE FIXĂ IZOLATĂ VDE 10MM
-
32,43 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 8 mm |
| Iluminare de fundal: | 1000 V |
| Lungime totală: | 110 mm |
| Mărimea: | 10 mm |
| Material: | CrV |
| Aplicație: | elektryczne |
| Lățimea cheii: | 31 mm |
| VDE: | tak |
