CLEȘTE PAPAGAL 250MM
-
23,62 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 250 mm |
| Mărimea: | 10" |
| Material: | CrV |
| Material de manevrare: | PVC |
| Numărul de magneți: | tak |
| Aplicație: | hydrauliczne |
| Finisaj de suprafață: | czerniona|fosfatowana |
| Intărit: | tak |
| Latimea maxilarului: | 6 mm |
