FOARFECĂ CU ARC PENTRU TABLĂ 200MM
-
16,48 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosime de tăiere în oțel dur HRC35: | 0.6 mm |
| Grosime de tăiere în oțel laminat la rece: | 1 mm |
| Lungime: | 200 mm |
| Material: | S55C |
| Material de manevrare: | PVC |
| Aplicație: | blacha |
| Arc: | tak |
| Duritatea maxilarului: | 55-60 HRC |
| Finisaj maxilar: | hartowane impulsowe|polerowane |
| Grosime de tăiere din oțel inoxidabil 304: | 0.6 mm |
| Grosimea de tăiere în cupru: | 1.5 mm |
| Lungimea de tăiere: | 40 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
