FOARFECĂ PENTRU TABLĂ 250MM (STÂNGA)
-
23,96 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Formă: | lewe |
| Grosime de tăiere în oțel dur HRC35: | 1 mm |
| Grosime de tăiere în oțel laminat la rece: | 1.5 mm |
| Lungime: | 250 mm |
| Material: | CrMo |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Aplicație: | blacha |
| Duritatea maxilarului: | 56-62 HRC |
| Finisaj maxilar: | hartowane impulsowe|oksydowane |
| Grosime de tăiere din oțel inoxidabil 304: | 0.8 mm |
| Grosimea de tăiere în cupru: | 2 mm |
| Lungimea de tăiere: | 40 mm |
| Marginea zimțată a lamelor: | tak |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
