FOARFECĂ PENTRU TABLĂ, 0.96MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Formă: | proste |
| Grosime de tăiere în oțel dur HRC35: | 0.7 mm |
| Grosime de tăiere în oțel laminat la rece: | 0.94 mm |
| Lungime: | 290 mm |
| Material: | CrMo |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Numărul de magneți: | 6438 |
| Aplicație: | blacha |
| Duritatea maxilarului: | 60-62 HRC |
| Finisaj maxilar: | hartowane indukcyjnie|piaskowane |
| Grosime de tăiere din oțel inoxidabil 304: | 0.53 mm |
| Grosimea de tăiere în cupru: | 1.1 mm |
| Lungimea de tăiere: | 75 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
