FOARFECĂ PENTRU TABLĂ, STÂNGA, 1.2MM
-
77,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Formă: | lewe |
| Grosime de tăiere în oțel dur HRC35: | 1 mm |
| Grosime de tăiere în oțel laminat la rece: | 1.2 mm |
| Lungime: | 235 mm |
| Material: | CrMo |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Numărul de magneți: | 6438 |
| Aplicație: | blacha |
| Duritatea maxilarului: | 60-62 HRC |
| Finisaj maxilar: | hartowane indukcyjnie|piaskowane |
| Grosime de tăiere din oțel inoxidabil 304: | 0.7 mm |
| Grosimea de tăiere în cupru: | 1.5 mm |
| Lungimea de tăiere: | 30 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
