FOARFECĂ DE TABLĂ UNGHI 90, STÂNGA, 225MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Formă: | lewe |
| Grosime de tăiere în oțel dur HRC35: | 0.46 mm |
| Grosime de tăiere în oțel laminat la rece: | 0.53 mm |
| Lungime: | 225 mm |
| Material: | CrMo |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Unghi de lucru: | 90 ˚ |
| Aplicație: | blacha |
| Duritatea maxilarului: | 60-62 HRC |
| Finisaj maxilar: | hartowane indukcyjnie|piaskowane |
| Grosime de tăiere din oțel inoxidabil 304: | 0.36 mm |
| Grosimea de tăiere în cupru: | 0.78 mm |
| Lungimea de tăiere: | 30 mm |
| Marginea zimțată a lamelor: | tak |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
