FOARFECĂ DE TABLĂ, STÂNGA, 300MM
-
110,77 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Formă: | prawe |
| Grosime de tăiere în oțel dur HRC35: | 0.6 mm |
| Grosime de tăiere în oțel laminat la rece: | 0.78 mm |
| Lungime: | 300 mm |
| Material: | HCS |
| Material de manevrare: | winyl |
| Aplicație: | blacha |
| Duritatea maxilarului: | 58-61 HRC |
| Finisaj maxilar: | hartowane indukcyjnie|piaskowane |
| Grosime de tăiere din oțel inoxidabil 304: | 0.45 mm |
| Grosimea de tăiere în cupru: | 0.94 mm |
| Lungimea de tăiere: | 50 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
