CRIC 10T
-
345,54 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 10 t |
| Înălțime minimă de ridicare: | 125 mm |
| Inălțimea de ridicare: | 215 mm |
| Lungimea firului: | 63 mm |
| Tip: | słupkowy |
| Dimensiunile bazei: | 160x165 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana młotkowo|niklowana |
| Lățimea capului: | 47 mm |
| Lungimea pistonului: | 38 mm |
| Masa: | 7 kg |
