CRIC 5T
-
381,56 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 5 t |
| Înălțime minimă de ridicare: | 230 mm |
| Inălțimea de ridicare: | 500 mm |
| Lungimea firului: | 146 mm |
| Tip: | słupkowy |
| Dimensiunile bazei: | 130x136 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana młotkowo|niklowana |
| Lățimea capului: | 41 mm |
| Lungimea pistonului: | 138 mm |
| Masa: | 7.2 kg |
