CRIC HIDRAULIC 15T
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 15 t |
| Înălțime minimă de ridicare: | 228 mm |
| Inălțimea de ridicare: | 508 mm |
| Lungimea firului: | 113 mm |
| Tip: | słupkowy |
| Dimensiunile bazei: | 140x142 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana młotkowo|niklowana |
| Lățimea capului: | 56 mm |
| Lungimea pistonului: | 154 mm |
| Masa: | 9 kg |
