CRIC HIDRAULIC 32T
-
438,97 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 32 t |
| Înălțime minimă de ridicare: | 285 mm |
| Inălțimea de ridicare: | 465 mm |
| Lungimea firului: | - mm |
| Tip: | słupkowy |
| Dimensiunile bazei: | 190x152 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana młotkowo |
| Lățimea capului: | 69 mm |
| Lungimea pistonului: | 180 mm |
| Masa: | 22.2 kg |
