CRIC HIDRAULIC 3T
-
92,82 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate de ridicare: | 3 t |
| Înălțime minimă de ridicare: | 194 mm |
| Inălțimea de ridicare: | 374 mm |
| Lungimea firului: | 60 mm |
| Tip: | słupkowy |
| Dimensiunile bazei: | 92x100 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana młotkowo |
| Lățimea capului: | 27 mm |
| Lungimea pistonului: | 120 mm |
| Masa: | 3.2 kg |
