CHEIE COMBINATĂ CU CLICHET ȘI CAP FLEXIBIL 20MM
-
29,78 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comun: | tak |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Grosimea cheii: | 11.1 mm |
| Grosimea cheii: | 8.8 mm |
| Lungime totală: | 245 mm |
| Mărimea: | 20 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Numărul de magneți: | 42-49 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Trăncăneală: | tak |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana|hartowana indukcyjnie |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 38.2 mm |
| Lățimea cheii: | 40.9 mm |
