CHEIE COMBINATĂ CU CLICHET 26MM
-
39,62 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Grosimea cheii: | 15.7 mm |
| Grosimea cheii: | 12.1 mm |
| Lungime totală: | 360 mm |
| Mărimea: | 26 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Numărul de magneți: | 42-49 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Trăncăneală: | tak |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana|hartowana indukcyjnie |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 53.6 mm |
| Lățimea cheii: | 56.3 mm |
