CHEIE FIXĂ DE IMPACT 55MM, CRV
-
103,94 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea bateriei: | 22 mm |
| Grosimea cheii: | 25 mm |
| Lungime totală: | 310 mm |
| Mărimea: | 55 mm |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | czerniona|oksydowana |
| Latimea batatorului: | 55 mm |
| Lățimea cheii: | 118 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
