CHEIE FIXĂ DE IMPACT 46MM, CRV
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea bateriei: | 19 mm |
| Grosimea cheii: | 20 mm |
| Lungime totală: | 255 mm |
| Mărimea: | 46 mm |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | czerniona|oksydowana |
| Latimea batatorului: | 44 mm |
| Lățimea cheii: | 98 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
