CHEIE INELARĂ DE IMPACT 58MM, CRV
-
96,34 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea bateriei: | 22 mm |
| Grosimea cheii: | 25 mm |
| Lungime totală: | 270 mm |
| Mărimea: | 58 mm |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | czerniona|oksydowana |
| Latimea batatorului: | 55 mm |
| Lățimea cheii: | 86 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
