CHEIE INELARĂ DE IMPACT 50MM, CRV
-
88,55 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea bateriei: | 20 mm |
| Grosimea cheii: | 23 mm |
| Lungime totală: | 250 mm |
| Mărimea: | 50 mm |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | czerniona|oksydowana |
| Latimea batatorului: | 45 mm |
| Lățimea cheii: | 80 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
