SET CHEI TIP ''T'', 8-10-13MM
-
25,79 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 8|10|13 mm |
| Lungime totală: | 310 mm |
| Mâner rotativ: | nie |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul tijei: | 10 mm |
| Finisaj de suprafață: | czerniona |
| Lungimea mânerului: | 200 mm |
| Numărul de piese din set: | 3 |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
| Tip: | T |
