CHEIE TUBULARĂ TIP ''T'' CU MÂNER ROTATIV 14MM
-
17,31 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 14 mm |
| Lungime totală: | 310 mm |
| Mâner rotativ: | tak |
| Material: | CrV 6140 |
| Material de manevrare: | TPR|PP |
| Tip prize: | sześciokątna |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul tijei: | 10 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lungimea mânerului: | 200 mm |
| Tip: | T |
