CHEIE TUBULARĂ TIP ȘURUBELNIȚĂ 6X125MM
-
17,59 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea capacului: | 6 mm |
| Lungime totală: | 242 mm |
| Lungimea tijei: | 125 mm |
| Magnet: | tak |
| Material: | CrV |
| Material de manevrare: | TPR|PP |
| Numărul de magneți: | 44 HRC |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lățimea capacului exterior: | 9.1 mm |
