ANTRENOR CARDANIC TIP ''T'', 3/8'', 180X450MM
-
30,85 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comun: | tak |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/8" (9.5 mm) |
| Lungime totală: | 450 mm |
| Mâner rotativ: | tak |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lungimea mânerului: | 180 mm |
| Tip: | T |
