CHEIE TUBULARĂ TIP ''T'', CU ARTICULAȚIE, 13MM
-
29,72 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comun: | tak |
| Dimensiunea capacului: | 13 mm |
| Lungime totală: | 450 mm |
| Mâner rotativ: | tak |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Lungimea mânerului: | 180 mm |
| Tip: | T |
