CHEIE TUBULARĂ SPLINE 1/2''X32MMX45MM
-
11,07 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 36 mm |
| Dimensiunea capacului: | 32 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 42 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 3121 |
| Tip prize: | dwunastokątna|Spline |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 44 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
| Încuietori de blocare: | tak |
