CHEIE TUBULARĂ 1/4'', 4MM
-
1,01 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 12 mm |
| Dimensiunea capacului: | 4 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime: | 25 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 43-47 HRC |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 7 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
| Încuietori de blocare: | tak |
