CHEIE TUBULARĂ HEXAGONALĂ 3/4''X27MM
-
18,17 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 34 mm |
| Dimensiunea capacului: | 27 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/4" (19.0 mm) |
| Lungime: | 50 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 40-50 HRC |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| Aplicație: | serwisy samochodowe|serwisy mechaniczne|przemysł|warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 38 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Încuietori de blocare: | tak |
