SPARK PLUG SOCKET 1/2'', 21 MM
-
5,62 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 27.8 mm |
| Dimensiunea capacului: | 21 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea unității cu capac: | 24 mm |
| Lungime: | 64 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 3121 |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Aplicație: | do świec zapłonowych |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
