TUBULARĂ IMPACT BIHEXAGONALĂ, 1'', 80MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 112 mm |
| Dimensiunea capacului: | 80 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1" (25.4 mm) |
| Lungime: | 100 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Numărul de magneți: | 38-45 HRC |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | dwunastokątna |
| Aplicație: | do piast |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 86 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
