CHEIE TUBULARĂ DE IMPACT LUNGĂ 1'' 27MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 44 mm |
| Dimensiunea capacului: | 27 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1" (25.4 mm) |
| Lungime: | 80 mm |
| Material: | 42CrMo |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna|długa |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 50 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
