PRELUNGITOR 3/4''X100MM
-
54,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 44 mm |
| Dimensiunea afișajului: | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/4" (19.0 mm) |
| Lungime: | 100 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Diametrul tijei: | 24 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
