CHEIE TUBULARĂ DE IMPACT, 3/4'', 60MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 84 mm |
| Dimensiunea capacului: | 60 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/4" (19.0 mm) |
| Lungime: | 74 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 54 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
