CHEIE TUBULARĂ DE IMPACT HEXAGONALĂ 3/4''X24MM
-
36,76 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 40 mm |
| Dimensiunea capacului: | 24 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/4" (19.0 mm) |
| Lungime: | 50 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 40 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
