CHEIE TUBULARĂ HEXAGONALĂ DE IMPACT 1/2'', 32MM
-
21,63 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 44 mm |
| Dimensiunea capacului: | 32 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 78 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna|długa |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 30 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
