CHEIE TUBULARĂ HEXAGONALĂ DE IMPACT 52MM, 1/2''
-
61,03 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 71 mm |
| Dimensiunea capacului: | 52 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 72 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna |
| Aplicație: | do piast |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 44 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
