CHEIE TUBULARĂ DE IMPACT HEXAGONALĂ 1/2''X17MM
-
12,27 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 26 mm |
| Dimensiunea capacului: | 17 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 39 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 30 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
