CHEIE TUBULARĂ DE IMPACT HEXAGONALĂ 1/2''X10MM
-
9,54 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 17.5 mm |
| Dimensiunea capacului: | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 39 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 25 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
