CIOCAN PNEUMATIC
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul acului: | 3 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 10 mm |
| Materialul carcasei: | aluminium |
| Numărul de ace: | 19 |
| Perforat: | 111.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Conținutul trusei: | młotek pneumatyczny|złącze do węża|przystawka igłowa |
| Frecvența impactului: | 4500 min⁻¹ |
| Masa: | 1.02 kg |
