ANTRENOR PNEUMATIC 1/2''
-
394,14 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 80 Nm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 264 mm |
| Materialul carcasei: | aluminium |
| Perforat: | 97.7 ± 2.7 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.6 ± 1.9 dB(A) |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Conținutul trusei: | grzechotka pneumatyczna|złącze do węża |
| Intărit: | 160 min⁻¹ |
| Masa: | 1.2 kg |
| Mod de operare: | dorywcza S2 5 min |
| Presiunea de lucru recomandată: | 0.62 MPa |
