ANTRENOR PNEUMATIC 1/2'', 80NM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 80 Nm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Evacuare rotativă a aerului: | 360˚ |
| Lungime: | 285 mm |
| Materialul carcasei: | kompozyt |
| Perforat: | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Conținutul trusei: | grzechotka pneumatyczna|złącze do węża |
| Intărit: | 160 min⁻¹ |
| Masa: | 1.4 kg |
