ȘLEFUITOR PNEUMATIC ORBITAL CU EXCENTRIC 5MM
-
163,57 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | M8 |
| Excentricitate: | 5 mm |
| Materialul carcasei: | aluminium |
| Perforat: | 105.0 ± 4.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Conținutul trusei: | szlifierka pneumatyczna|złącze do węża|tarcza |
| Diametrul tijei: | 150 mm |
| Intărit: | 12000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.2 kg |
