MAȘINĂ DE POLIZAT PNEUMATICĂ
-
100,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul echipamentului: | 40 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Evacuare rotativă a aerului: | 360˚ |
| Materialul carcasei: | kompozyt |
| Perforat: | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Conținutul trusei: | szlifierka pneumatyczna|złącze do węża|klucz do uchwytu narzędziowego x2 |
| Intărit: | 25000 min⁻¹ |
| Masa: | 0.45 kg |
