CHEIE PNEUMATICĂ 1'', 2600NM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 2600 Nm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea cuplajului rapid: | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1" (25.0 mm) |
| Lungime: | 390 mm |
| Materialul carcasei: | aluminium |
| Perforat: | 104.8 ± 2.8 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 94.1 ± 2.8 dB(A) |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Tipul mecanismului de impact: | PINLESS HAMMER |
| Aplicație: | przemysł|serwisy samochodowe mobilne i stacjonarne|serwisy opon i pojazdów ciężarowych |
| Conținutul trusei: | klucz pneumatyczny|złącze do węża |
| Intărit: | 4000 min⁻¹ |
| Masa: | 10.8 kg |
| Presiunea de lucru recomandată: | 0.63 MPa |
