MINI CHEIE PNEUMATICĂ, 1/2'', 678 NM
-
586,49 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 678 Nm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea cuplajului rapid: | standard |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 99 mm |
| Materialul carcasei: | aluminium |
| Perforat: | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 97.4 ± 3.0 dB(A) |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Tipul mecanismului de impact: | SINGLE HAMMER |
| Aplicație: | przemysł|warsztaty mechaniczne|serwisy samochodowe |
| Conținutul trusei: | klucz pneumatyczny|złącze do węża |
| Intărit: | 10000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.36 kg |
