CIOCAN PNEUMATIC 45-70MM
-
1,189,05 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capac de praf: | tak |
| Capacitate buncăr: | 300 szt. |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Duza rotativa: | tak |
| Funcții: | sekwencyjny tryb pracy|system ładowania bocznego|regulacja siły uderzenia|przełącznik strzelania z dotyku i spustu |
| Lungime de lucru: | aluminium |
| Lungimea elementelor de fixare: | 45-70 mm |
| Material de manevrare: | guma |
| Perforat: | 116,7 ± 2,5 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 101,7 ± 2,5 dB(A) |
| Siguranță: | tak |
| Tip de elemente de fixare: | gwoździe |
| Unghiul de îmbinare a cuielor cu sârmă: | 15 ˚ |
| Aplicație: | tapicerstwo|stolarstwo|prace wykończeniowe |
| Dimensiuni: | 306x128x315 mm |
| Dimensiunile elementelor de fixare: | 45-70x2.3-2.9x5.7-7 mm |
| Masa: | 3.6 kg |
| Presiunea de lucru recomandată: | 0.4-0.8 MPa |
