CIOCAN PNEUMATIC 25-57MM
-
930,41 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capac de praf: | tak |
| Capacitate buncăr: | 350 szt. |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Duza rotativa: | tak |
| Funcții: | sekwencyjny tryb pracy|system ładowania bocznego|regulacja siły uderzenia|przełącznik strzelania z dotyku i spustu |
| Lungime de lucru: | aluminium |
| Lungimea elementelor de fixare: | 25-57 mm |
| Material de manevrare: | guma |
| Perforat: | 101.6 ± 2.5 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 88.6 ± 2.5 dB(A) |
| Siguranță: | tak |
| Tip de elemente de fixare: | gwoździe |
| Unghiul de îmbinare a cuielor cu sârmă: | 15 ˚ |
| Aplicație: | tapicerstwo|stolarstwo|prace wykończeniowe |
| Dimensiuni: | 270x131x283 mm |
| Dimensiunile elementelor de fixare: | 25-57x2.1-2.3x5-6.2 mm |
| Masa: | 2.8 kg |
| Presiunea de lucru recomandată: | 0.4-0.8 MPa |
