LANTERNĂ CU ACUMULATOR, 5W, COB 300LM + UV
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Magnet: | tak|w podstawie|w klipsie |
| Material: | aluminium|ABS |
| Material abajur: | PC |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Putere: | 5 W |
| Timp de incarcare: | 5-5 h |
| Timpul de lucru: | 2-3 h |
| Tip: | COB LED|CREE XP-E LED|UV LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 2000 mAh |
| Dimensiuni: | 110x25x30 mm |
| Flux luminos: | 200 / 300 lm |
| Încărcător: | USB |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 88 g |
| Moduri de iluminare: | CREE XPE (światło przednie)|COB HIGH 100% (światło boczne)|COB LOW 50% (światło boczne)|lampa UV |
| Temperatura de culoare: | 7000 K |
