LANTERNĂ 3 ÎN 1, CU ACUMULATOR, 530LM, 3.7V
-
204,12 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcții: | jako powerbank 4400 mAh |
| Magnet: | nie |
| Material: | ABS|TPR |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Numărul de magneți: | tak |
| Timp de incarcare: | 5 h |
| Timpul de lucru: | 3 h |
| Tip: | POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Underlay: | tak |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 4400 mAh |
| Dimensiuni: | 102x155x175 mm |
| Domeniu de lucru: | 500 m |
| Flux luminos: | 530/170 lm |
| Încărcător: | USB |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 489 g |
| Moduri de iluminare: | 11: latarka x3(wysoki,niski,miganie (flash))|lampa kampingowa x5(wysoki-cała,niski-cała,wysoki-pół,niski-pół,miganie (flash))|lampa czerwona x3(światło stałe,miganie (flash),świec. obrotowe) |
| Sursa de lumina: | CREE XPG LED |
