LANTERNĂ LED CU ZOOM, 3W
-
36,44 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Material: | aluminium |
| Nivel de securitate: | IP64 |
| Putere: | 3 W |
| Tip: | POWER LED |
| Underlay: | tak |
| Dimensiuni: | 100x25 mm |
| Domeniu de lucru: | 200 m |
| Flux luminos: | 100 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|20%|SOS |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | CREE XPE LED |
| Zoom: | tak |
