LANTERNĂ 10W, 1000LM, XPL ,ZOOM
-
85,34 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Material: | aluminium |
| Nivel de securitate: | IPX4 |
| Putere: | 10 W |
| Tip: | POWER LED |
| Dimensiuni: | 254x46 mm |
| Domeniu de lucru: | 350 m |
| Flux luminos: | 1000 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|50%|pulsacyjny |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | CREE XPL LED |
| Zoom: | tak |
